Novinky

informace, aktuality

První domácí zápas prohráváme s ZVVZ USK Praha

54049570808 5ce7f3e266 c

První domácí zápas v letošní sezóně odehrála Slovanka proti celku ZVVZ USK Praha. Zápas se odehrál v neděli 6.10. v hale Rokytka. Zápas začal v 16 hodin, kde v prvních minutách šly do vedení hráčky Slovanky. Do zápasu vstoupily hráčky s bojovností a nasazením, ale také s respektem a vědomím o zkušenostech a kvalitách hráček z USK. Přestože vstup do zápasu nebyl od Slovanky vůbec špatný, po první čtvrtině byli ve vedení hosté, a to se skorém 7:25. V druhé čtvrtině pokračovalo ve vedení USK, které dokázalo dát 23 bodů a ubránit Slovanku na 6 bodů za druhou čtvrtinu.  V poločase to tedy bylo 13:48.
V obou týmech trenéři rotovali hráčky a dávali prostor všem. Bohužel zbytečné ztráty domácích znamenalo navyšování bodů týmu USK. Poslední čtvrtinou se však Slovanka přiblížila na hostující tým a dokázaly dát hostujícímu týmu 18 bodů. Konečné skóre zápasu 40:111.

Hráčky Slovanky se střelecky opíraly o Vendulu Krausovou s 11 body a Alžbětu Seifrtovou s 9 body.