Novinky

informace, aktuality

V Brně prohráváme 84:47

29fc0a6b 9b68 41d9 9524 dcae72251807

V neděli dne 13. října jsme odehrály utkání 3. kola základní části Ženské basketbalové ligy na palubovce brněnského celku KP Brno.

Do utkání hráčky vstoupily velmi dobře, kdy jsme po první čtvrtině vedly 15:18. Brněnský tým, který také působí v evropské soutěži EuroCup, si ovšem během druhé čtvrtiny získal náskok, který si udržoval a navyšoval až do konce zápasu, kdy Brno zvítězilo 84:47. Soupeř ukázal svou sílu na doskoku, kde nás přeskákal. Hráčky Slovanky sráželo 28 ztracených míčů, které KP Brno trestalo body z rychlých protiútoků. Pozitivem zápasu je, že do hry zasáhlo všech 12 hráček.

Nejlepšími střelkyněmi našeho týmu byly Tereza Zítková s 15 body a Vendula Krausová s 12 body.

V příštím zápase nás čeká soupeř LOH Chomutov, kterého přivítáme v neděli dne 20. října v 16:00 v pražském sportovním areálu Rokytka.