Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Festival U13 Ústí n. L.

15.05.2024 | Ivan Zábranský

U13

Krátké zhodnoceni festivalu v Ustí nad Labem:

Po úvodních rozpacích zda vůbec pojedeme jsme nakonec odcestovali na festival do Ústí, i když nám chyběly dvě opory tymu a další dvě po zranění ???? Ve skupině jsme na úvod dostaly družstvo z Klatov, které jsme porazily bez větších problémů 58:14. Druhým soupeřem v odpoledním zapase byla Sadská, která nás přehrála tvrdší hrou a agresivní obranou 53:44.
Po zápasech ze skupiny vysel na nás soupeř z Jičína, který nakonec podlehl ve finále Litoměřicím. My jsme prohrály s Jičínem 24:52.
A pak na nás vysel tradiční soupeř HB Basket, takže se očekávala bitva. V průběhu zapasu jsme se dostaly do 10-bodoveho vedeni a vypadalo to, ze to hladce dohrajeme, ale opak byl pravdou. Bojovnosti soupeře a našimi vlastními chybami jsme se dostaly do problému a soupeř bod po bode dotahoval. Nakonec jsme to byly my, kdo se radoval z vítězství 39:36. Smutny okamžik na tomto vítězství bylo zranění Barbuchy ????
V neděli jsme šly do bitvy o 5.misto se soupeřem z Prostějova. Vlítnul na nás jak uragan, zejména jeho dvě nejvyšší hráčky, které si dělaly co chtěly a my jsme nebyly schopné je ubránit. Byla velmi citelná absence Barbuchy. První čtvrtinu jsme prohrály 20:10. Pak jsme zamíchaly naše pětky a poslaly na tyto dvě nejlepší hráčky Prostějova naše nejlepší obránce a zbytek zapasu už byl vyrovnaný. Zapas skončil 34:46 a my skončily na 6.miste. Nejlepší hráčkou našeho tymu byla zvolena Barbora Adamcova (Barbucha).

Zavěrem jen tolik, ze všichni jsme viděli na čem musíme zapracovat a co zlepšovat.

Dekuji za fanděni a podporu rodičů ????

Rychlá odpověď

 
Další články
Zápasy mládeže
U19 - Starší dorostenky | Sobota 19.11.2022
9. kolo
Slovanka - Levhartice Chomutov
 
U19 - Starší dorostenky | Neděle 20.11.2022
10. kolo
Slovanka - Sluneta Ústí n. Labem
 
Zápasy žen
rulet slot siteleri
Ženy | Sobota 12.03.2022
21. kolo
Slovanka - Basket Ostrava
 
Ženy | Neděle 13.03.2022
22. kolo
Slovanka - SBŠ Ostrava
 
 
© eSports s.r.o. & Basket Slovanka RSS