Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Účastníci

Začínáme s představením jednotlivých účastníků MČR U12 HOLKY.SKUPINA A

Skupina A bude hrát ve složení

 • Hradecké Lvice 
 • BK Strakonice
 • Basket Slovanka


Hradec Králové 

První tým ve skupině A je Hradec Králové. Největší favorit turnaje.
Hradecké Lvice ročník 2011 hrají basketbal druhou sezónu. V minulém roce toto družstvo vyhrálo MČR U11 v Děčíně. A do Prahy jede toto družstvo titul obhajovat.


Strakonice

Další tým skupiny A, který představujeme je tým Strakonic.
Naše družstvo je složeno z hráček narozených 2011, 2012 i 2013. Máme tudíž velmi mladé družstvo, které ale svůj nižší věk kompenzuje tréninkovou pílí, nadšením a bojovností. Po celou sezónu se střetáváme převážně s chlapeckými nebo mix týmy. Předností je naše velká fanouškovská základna rodičů, kteří nás přijedou podpořit snad ve velkém počtu. Chceme si turnaj především užít a umístit se co nejvýše. Uvidíme, co bude v našich silách.


  Basket Slovanka

  Družstvo je složeno z hráček ročníku 2011 a 2012. V dlouhodobé soutěži Pražského přeboru skončilo na třetím místě, když dokázalo porazit týmy, které se v dlouhodobé soutěži umístili na prvních dvou místech.
  Tým sice nemá medailové ambice, ale v turnaji bude bojovat o ce nejlepší umístění. Za úspěch bude považováno umístění v polovině závěrečné tabulky.

  SKUPINA B

  • SK K2 Prostějov
  • Studánka Pardubice
  • DBaK Plzeň 

  SK K2 Prostějov

  Prvním týmem jsou děvčata SK K2 Prostějov. Družstva je složeno z hráček ročníku 2011 a 2012. Se soupeřkami ze Střední Moravy neprohrály ani jednou. Holky se na turnaj velice těší a jedou si ho náležitě užít. Holky hodně štěstí.  Studánka Pardubice

  Druhým týmem skupiny B je Studánka Pardubice.
  Pardubický tým U12 spolu trénuje již třetí sezónu. Jádro týmu tvoří stříbrné hráčky z posledního Národního finále v Děčíně, doplněné o 3 nové tváře ročníku 2011 a dvě nadějné hráčky ročníku narození 2012 a 2013. V letošním roce má tým za sebou úspěšné účinkování v Oblastním přeboru Střední Čechy U12, kde vyhrálo svou skupinu bez ztráty „kytičky“. Část hráček také nakoukla do soutěže Pražský přebor U13. Hráčky mají pro letošní Národní finále v Praze jeden velký sen – rády by zopakovaly medailové umístění z roku 2022. Na závěrečný turnaj sezóny se všichni moc.
  Holky hodně štěstí  DBaK Plzeň

  Účast na Mistrovství ČR byla pro družstvo DBaK Plzeň cílem letošní sezony. Přijíždí parta úžasných holek, tým, který má basketbal ve svém srdci, tým, který bude bojovat o co nejlepší výsledek.


  SKUPINA C

  • BC Benešov
  • SBŠ Ostrava
  • Lvice Litoměřice 

  BC Benešov

  Prvním týmem skupiny C jsou děvčata BC Benešov
  Minulý rok jsme se zúčastnili Národního finále U11G v Děčíně a moc jsme si to užili. Z tohoto důvodu se velmi těšíme i letos do Prahy. Tým Benešova jede do Prahy obhajovat třetí místo z loňského MČR v Děčíně.
  Holky hodně štěstí!  SBŠ Ostrava

  Představujeme další tým skupiny C. Tím je tým SBŠ Ostrava.
  Náš tým se skládá z hráček ročníku 2011 a 2012. Holky spolu hrají dva roky a trénují třikrát týdně. Letošní největší úspěchy jsou určitě 3. místo na Tygr Cupu v Praze a druhé místo v polském Sieradz. Na MČR jsme se dostali jasným vítězství v kvalifikaci, kde jsme nezaváhali ani jednou. Náš tým je skvělá parta nadšených hráček pro sport a na MČR si to jedeme hlavně užít a odměnit se za dosti náročnou sezónu. Holky hodně štěstí.


  Lvice Litoměřice

  Velmi mladý tým, připravený poprat se o každý balón a každý úspěch. Z postupu na MČR se velmi těšíme, jelikož o něm v našem případě rozhodoval až poslední zápas v soutěži. Chceme navázat na dobré výkony v průběhu celé sezóny a turnaj si také parádně užít. Bojovnice – LVICE, to je naše heslo! Holky hodně štěstí


  SKUPINA D

  • BK Blansko
  • SOKOL Kladno
  • Tygři Praha

  BK Blansko

  Tým spolu hraje v nezměněné podobě již druhou sezónu. I když je složen ze tří ročníků 2011 až 2013, tvoří výbornou partu jak na hřišti, tak mimo něj. Největším úspěchem týmu je 4. místo z loňského MČR U11 v Děčíně. Na turnaj se moc těšíme a věříme, že tak jako loni ukážeme, že i v malém městě mohou vyrůst šikovné basketbalistky. Holky hodně štěstí.


  SOKOL Kladno

  Naše družstvo je složeno z hráček ročníku 2011 a 2012. V sezóně družstvo startovalo v Přeboru Středních Čech a je účastníkem F4 tohoto Přeboru.
  Chceme si hlavně celý turnaj užít a budeme se snažit o co nejlepší umístění. Holky hodně štěstí.


  Tygři Praha

  Tygřice U12, okusili Národní finále už minulý rok, kdy si z Děčína odvezly krásné 5.místo. Letos máme ale trochu větší ambice a chtěli bychom se porvat o medaile. V pražské soutěži jsme letos odehráli super zápasy a vlastně až v tom posledním s USK Praha, se rozhodovalo o tom kdo z nás se MČR zúčastní. Holky se na turnaj moc těší a snad předvedou v plné míře, co umí.
  Holky hodně štěstí.

  Další články
  Zápasy mládeže
  U19 - Starší dorostenky | Sobota 19.11.2022
  9. kolo
  Slovanka - Levhartice Chomutov
   
  U19 - Starší dorostenky | Neděle 20.11.2022
  10. kolo
  Slovanka - Sluneta Ústí n. Labem
   
  Zápasy žen
  rulet slot siteleri
  Ženy | Sobota 12.03.2022
  21. kolo
  Slovanka - Basket Ostrava
   
  Ženy | Neděle 13.03.2022
  22. kolo
  Slovanka - SBŠ Ostrava
   
   
  © eSports s.r.o. & Basket Slovanka RSS